Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Розділи

Загальний опис
Історія змін
Рекомендації до оновлення
Плани на майбутнє
Відомі проблеми
Онлайн демо
Допомога проекту
Люди
Трохи про безпеку

FAQРедагувати сайдбар

banksta2

Обробка виписок з банку 2

Коротко про головне

Модуль “Обробка банківських виписок 2” створений для імпорту оплат з різних виписок різних банків від користувачів Інтернет і УКВ та доступний починаючи з релізу 0.9.9. Основною особливістю, що відрізняє цей модуль від вже наявного схожого функціоналу, є можливість гнучкого - дуже гнучкого - налаштування імпорту цих самих платежів, а також підтримка аж ніяк не малої кількості форматів файлів для імпорту. Ба більше, для кожного конкретного типу виписки ви можете створити і зберегти шаблон відповідності полів і налаштувань імпорту, щоб потім завантажувати його в один клік.
Для його ввімкнення вам знадобляться цілком собі “self-explanatory” опції alter.ini “BANKSTA2_*”.
Виглядає це все приблизно так:

Починаючи з релізу 1.1.1 ми можемо використовувати OPENPAYZ `virtualid` з `op_customers` замість номера договору в разі відсутності у користувача цього самого номера договору. Для використання цього функціоналу потрібно ввімкнути опцію BANKSTA2_OPAYZID_AS_CONTRACT в alter.ini.

Ок, і навіщо таки воно мені?

А для того, що коли вам у 2019 році таки ще доводиться обробляти банківські виписки, отримані в електронному вигляді з різних клієнт-банків та інших джерел, то витративши 15 хвилин життя на створення та збереження шаблону опцій імпорту тієї чи іншої виписки, ви отримуєте практично миттєве опрацювання кожної виписки без нудного сидіння, схиливши голову над роздруківкою з лінійкою, періодично піднімаючи очі на монітор і постійно перехоплюючи рукою то мишу, то ручку, щоб відмітити галочкою внесену оплату.

Так сталося, що модуль Dreamkas ВИРУШИВ ЗА КОРАБЛЕМ. І ні, продаж аквалангів - то не до нас

Інтеграція з модулем Dreamkas

Інтеграція з модулем Dreamkas

А тепер уявіть, що це все вищесказане поєднано з модулем Dreamkas? І вам більше не потрібно кожну оплату пробивати руками на вашому касовику. Усі оплати фіскалізуються в один клік! Виглядає це все якось так:

На скріншоті вище ви можете помітити, що успішно фіскалізовані оплати отримують ID фіскальної операції та ID проведеного чека. Якщо ж з якоїсь причини фіскалізація оплати не вдалася - її можна фіскалізувати повторно.

banksta2.txt · Востаннє змінено: 2023/12/18 10:08 повз bobr