Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Розділи

Загальний опис
Історія змін
Рекомендації до оновлення
Плани на майбутнє
Відомі проблеми
Онлайн демо
Допомога проекту
Люди
Трохи про безпеку

FAQРедагувати сайдбар

dnswitchmtik

Динамічний шейпер для Mikrotik NAS

Починаючи з версії 0.9.0 динамічний шейпер працює і для Mikrotik NAS. Принцип його роботи, по великому рахунку, нічим не відрізняється від стандартного динамічного шейпера: використовується практично та ж механіка, той же модуль і веб-інтерфейс для створення нічних/денних правил. Якщо ви зовсім не в курсі, про що йдеться - вкрай рекомендуємо ознайомиться, перш ніж продовжувати вивчати цю сторінку далі.

Отже, запуск обробника в загальних рисах виглядає так (для прикладу):

30 0 * * * /bin/ubapi "mikrotikdnshaper"
0 7 * * * /bin/ubapi "mikrotikdnshaper&param=downshift"

Що тут коїться? Хто тут?
Та все просто: о 00:30 запуститься обробник без параметра і зробить усім круто проставить усім користувачам швидкість згідно з правилами динамічного шейпера для їхніх тарифних планів. Далі, о 07:00 цей самий обробник запускається з параметром downshift, який говорить йому встановити користувачам швидкості згідно з їхніми тарифними планами.
Звісно, не забуваємо про часові інтервали: запуск обробника має відбуватися строго між часовими інтервалами, зазначеними в правилах динамічного шейпера.Важливо зазначити, що динамічний шейпер для Mikrotik NAS повністю “нативна” для Ubilling'a штука, і він НЕ використовує жодних зовнішніх файлів і конфігів для своєї роботи. Не потрібно нічого правити/змінювати в скриптах OnConnect/OnDisconnect та інших файлах і конфігах, які необхідно правити для стандартного динамічного шейпера. Достатньо увімкнути опіцю DSHAPER_ENABLED в alter.ini і додати запуск обробника в crontab.


dnswitchmtik.txt · Востаннє змінено: 2023/06/15 20:16 повз bobr