Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Розділи

Загальний опис
Історія змін
Рекомендації до оновлення
Плани на майбутнє
Відомі проблеми
Онлайн демо
Допомога проекту
Люди
Трохи про безпеку

FAQРедагувати сайдбар

smshistory

Історія СМС повідомлень

Модуль - раптово - призначений для ведення історії відправлених СМС-повідомлень.
Єдиною, на наш погляд, резонною причиною його використовувати може бути, хіба що, варіант, коли користувач волає:
“Я не оплатив послугу, тому що мені НЕ прийшла СМС про закінчення коштів на моєму О/Р. А ви свавільно мені її (послугу) - відключили. Нічо не знаю - поверніть мені інторнет”
- а ви так ніжно, але твердо тикаєте його носом у цю саму історію СМС, де чітко сформульовано, що СМС таки було надіслано ось тоді-то і тоді-то, але з якихось не залежних від вас причин НЕ було доставлено абоненту. Може в нього банально стільниковий був вимкнений…
Але причини, звичайно ж, у кожного знайдуться свої

Зовнішній вигляд модуля простий і невигадливий:

Окрім, власне, модуля історії повідомлень, доступна також “магічна” кнопка в профілі користувача, після натискання на яку ми отримаємо всю інформацію щодо будь-коли відправлених СМС саме цьому користувачеві.

Увімкнення, налаштування

Керується модуль усього парою опцій у alter.ini:
SMS_HISTORY_ON - власне вмикає сам модуль і дає Собаці-посилаці зрозуміти, що ми хочемо цю саму історію зберігати. Для нащадків.
SMS_CHECKSTATUS_EXPIRE_DAYS - визначає, скільки днів поспіль Собака-посилака намагатиметься отримати статуси СМС-повідомлень від СМС-сервісу(шлюзу). Після закінчення цього періоду запит статусів для повідомлень, відправлених “SMS_CHECKSTATUS_EXPIRE_DAYS” днів тому, буде припинено. Як такого налаштування модуль не потребує та й не має. Він простий і зрозумілий. Як… еемммм - молоток.

Важливе зауваження

На даний момент модуль працює тільки для наступних СМС сервісів:

Ну і в принципі, потрібно розуміти, що цей модуль замислювався працювати з тими СМС-сервісами, які самі зберігають (хоча б якийсь час) і вміють віддавати інформацію про статуси відправки/доставки СМС-повідомлень.
Хочете зберігати історію СМС для інших СМС сервісів? - для початку, переконайтеся, що СМС сервіс у принципі це “вміє”. А далі? - ви знаєте, що робити...

smshistory.txt · Востаннє змінено: 2023/06/15 19:54 повз bobr